Оренда лафети в м. Чернівці

Лафета для перевезення автомобіля

Причіп-лафет з поворотною віссю. Довжина вантажної платформи у 8,5 м дозволяє перевозити як легковий автомобіль, так і бус або вантажівку. Рама причепа виконана зі сталі. Всі металеві частини причепа захищені від корозії гарячим цинкуванням. Ходова частина складається з трьох торсіонних осей AL-KO . Дві задні осі закріплені парно, передня поворотна розміщена на поворотному кругові.

Обладнано гальмівною системою - інерційним гальмом накату, аварійним та стояночним гальмами. Автомат заднього ходу запобігає блокуванню гальм при рухові назад. Дишло причепа V-подібне з регуляцією висоти підйому. Електрична проводка на причепі встановлена виробництва Німеччини, світлотехніка - виробництва Польщі.

За побажанням замовника причіп може бути обладнано LED-ліхтарями, стабілізаційними опорами, акустичним датчиком заднього ходу, додатковим амортизатором осі, інструментальним ящиком, замковим пристроєм - петлею DIN, 13-контактним електричним з'єднанням Євро.

 

Головні особливості прокату лафета

Якщо звернутися до нас, прокат лафета може бути максимально якісним та надійним. Завдяки цьому транспортному засобу можна перевозити різноманітні автомобілі. Придбати його не дуже вигідно, якщо перевезення буде одиничним. В такому випадку найкращим варіантом стає оренда в перевіреній компанії. Ми гарантуємо гармонічну відповідність якості та вартості послуг. Можна під конкретні потреби підібрати лафету з оптимальними технічними характеристиками. Вона буде доставлена в заявлене місце в потрібний час.

Коли може знадобитися перевезення лафетою?

Існує декілька найбільш популярних ситуацій, в яких перевезення такого типу може знадобитися. Серед основних може відмітити перевезення автомобілів по декілька штук по регіонах країни для продажу, евакуація та ін.

В будь-якому випадку важливо звернутися в перевірену компанію, щоб отримати повністю справний технічно транспорт. Завдяки цьому взяти в оренду лафет буде неважко під будь-які потреби за вигідними умовами.

Переваги оренди

Придбати лафет не дуже просто, тому що його вартість досить велика. В цьому немає ніякої необхідності, якщо перевезення не будуть регулярними. Тому оренда дає декілька важливих переваг, серед котрих слід зазначити:

  • Простоту оформлення, що дозволяє економити немало часу.
  • Економія на придбанні, тому що оренда набагато дешевше покупки транспортного засобу.
  • Можливість самостійно вибирати те, наскільки орендувати лафет.

Як замовити оренду?

Якщо потрібно на вигідних умовах замовити відповідну послугу в Чернівцях, слід звертатися до перевірених професіоналів. В такому випадку гарантується якісне обслуговування, персональний підхід, адекватні ціни, консультації професіоналів та безліч інших позитивних моментів. Можна швидко та недорого орендувати транспорт з відповідними розмірами та технічними характеристиками. Зручно, що можна зробити це через сайт в режимі реального часу, що дозволяє позбутися непотрібних затримок. Для нас зручність клієнтів є одним з основних пріоритетів діяльності.